Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz üçe ayrılır. 7 / 24 satış öncesi servis hizmetleri , bakım sözleşmesi hizmetleri ve satış sonrası servis hizmetleridir.

7 / 24 Satış Öncesi Servis Hizmetleri

Elektriksel problem yaşayan ve bunun giderilmesi için uzman görüşüne ihtiyaç duyan müşterilerimize verdiğimiz keşif ve danışmanlık hizmetidir. Satış grubunun yönlendirmesiyle uzman mühendis ve teknikerlerimiz tarafından problem yaşanan yerde gerekli ölçüm yapılır. Bu ölçümler sonrasında müşterinin beklentileri de göz önünde tutularak en ekonomik çözüm geliştirilir. Bu sonuçlar bir rapor halinde isteği yapan satış gurubundaki ilgiliye verilir. Bu hizmetimiz ücretsizdir.

Bakım Sözleşmesi Hizmetleri

Bakım Sözleşmeleri, garanti süreleri dolmuş cihazların arızalanmaması için gerekli önlemleri almak ve cihazlara peryodik olarak bakım yapılarak ekonomik ömürlerini uzatmayı amaçlamaktadır. Peryodik bakımlara rağmen cihazdan veya kullanım hatalarından dolayı cihazın arızalanması durumunda cihaza müdahale edilmektedir. Müşterilerimize sunduğumuz iki türlü sözleşme bulunmaktadır.

Satış Sonrası Servis Hizmetleri

Müşterilerimizden gelen arızalı cihazlarımızın onarılarak tekrar çalışır hale getirilmesidir. Cihazın büyüklüğüne ve arızanın cinsine göre gerekirse müşteri yerinde gerekirse teknik servis istasyonumuzda cihazınızın tüm arızaları giderilir.

AGP Enerji Online Genel Katalog

X