Kurumsal

Ag Plus Güç Elektroniği alanında onbeş yıllık tecrübesi ile Kesintisiz Enerji Çözümleri üretmektedir.

 

Firmamız enerji sektöründeki 15 yıllık tecrübesiyle müşterilerine kaliteli ürün ve kesintisiz bir hizmet vermektedir.

Kesintisiz Güç Kaynağı, Voltaj Regülatörü ve Trafo bir işletmenin Güvenilir ve Kesintisiz bir enerjiyle çalışmasını sağlamaktadır.

Bu yüzden gerek Ürün Kalitemiz gerekse Servis Hizmetlerimizle müştelerimizi Memnun ve Mutlu etmek birinci hedefimizdir.

Firmamız her geçen gün kendisini yenileyerek çağımızın gelişen teknolojine uygun yüksek kaliteli, verimli ve inovatif ürünler üretmektedir.

AGP Enerji , Gücünüze Güç Katar...

 

g
Vizyon

Sürdürülebilir büyümeyi iç ve dış pazarda sağlıklı şekilde devam ettirmek,yüksek üretim standartlarını koruyarak rekabet gücünü arttırmak,ürün ve hizmetleri ile müşteri odaklı,güvenilir ve tercih edilen bir marka olmak,müşteri ve çözüm ortaklarıyla karşılıklı fayda ,saygı ve güvene dayalı nitelikli ve derinlikli ilişkiler kurarak sektörünün lider firmaları arasında yer almak.

Misyon

Yeryüzündeki tüm faaliyetlerin, temelde insan odaklı olduğu düşüncesiyle insanlara en mükemmel ürün ve hizmeti sunmak,enerji sektörü değer zincirinin her aşamasında kalite odaklı faaliyetler ortaya koyarak iç ve dış pazarda katma değeri yüksek ürünler ortaya koymak.

Kalite Politikamız

KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAKLARI (UPS) SATIŞI, SERVİS, VOLTAJ REGÜLETÖRLERİ VE TRAFO İMALATI Sektöründe Faaliyet gösteren Firma olarak; Müşterilerimizin ve uluslararası toplumun kalite, güvenlik, güvenilirlik, çevre ve diğer ürün talep ve beklentilerine cevap verebilmek için; • Müşteri ihtiyaç ve beklentileri ile memnuniyetini sürekli araştırmayı, geliştirmeyi, belirlemeyi ve taleplerini mümkün olan üst düzeyde karşılayabilmeyi, • Gerçekleştirdiği proseslerde çevreye saygılı olmayı, • Ürünlerimizi sattığımız ulusal ve uluslararası piyasaların yasal gereklerine ve standartlarına uygun ürünler üretmeyi, • Kaynaklarını en iyi şekilde değerlendirerek, hatalarımızın, israfın, kayıplarımızın kök nedenlerini araştırmak, ortadan kaldırmak ve maliyetlerimizi etkileyen tüm faktörleri gözlemleyerek mümkün olan optimum seviyeye getirebilmeyi, • Enerji Yönetimi sektöründeki yenilikleri de izleyerek, kalite yönetim sistemimizi, ürün ve proseslerimizi sürekli olarak geliştirmeyi, sektörümüzde lider bir kuruluş olarak dünya pazarındaki yerini almayı; Kalite politikası olarak benimsemiş ve uygulamayı taahhüt etmiştir. Bu ilkeler AG PLUS’ın her yaptığı işi ve çalışma yöntemlerini kapsamaktadır. Firmamız ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistem Standart’ının gereklerini yerine getirmekte ve sürdürerek, müşteri ihtiyaçlarını yerine getiren etkili ve yeterli bir Kalite Sistemi kurmakta ve sürekli geliştirmektir. AG PLUS bu politikayı en etkili biçimde uygulamak için kalitenin, yaptığı işlerin, kullandığı yöntemlerin ve prosedürlerin bir parçası olarak yerleştirilmesi gerektiğine inanmaktır.

AGP Enerji Online Genel Katalog

X