Kurumsal

Ag Plus Güç Elektroniği alanında onbeş yıllık tecrübesi ile Kesintisiz Enerji Çözümleri üretmektedir.

 

Firmamız enerji sektöründeki 15 yıllık tecrübesiyle müşterilerine kaliteli ürün ve kesintisiz bir hizmet vermektedir.

Kesintisiz Güç Kaynağı, Voltaj Regülatörü ve Trafo bir işletmenin Güvenilir ve Kesintisiz bir enerjiyle çalışmasını sağlamaktadır.

Bu yüzden gerek Ürün Kalitemiz gerekse Servis Hizmetlerimizle müştelerimizi Memnun ve Mutlu etmek birinci hedefimizdir.

Firmamız her geçen gün kendisini yenileyerek çağımızın gelişen teknolojine uygun yüksek kaliteli, verimli ve inovatif ürünler üretmektedir.

AGP Enerji , Gücünüze Güç Katar...

 

g
Vizyon

Sürdürülebilir büyümeyi iç ve dış pazarda sağlıklı şekilde devam ettirmek,yüksek üretim standartlarını koruyarak rekabet gücünü arttırmak,ürün ve hizmetleri ile müşteri odaklı,güvenilir ve tercih edilen bir marka olmak,müşteri ve çözüm ortaklarıyla karşılıklı fayda ,saygı ve güvene dayalı nitelikli ve derinlikli ilişkiler kurarak sektörünün lider firmaları arasında yer almak.

Misyon

Yeryüzündeki tüm faaliyetlerin, temelde insan odaklı olduğu düşüncesiyle insanlara en mükemmel ürün ve hizmeti sunmak,enerji sektörü değer zincirinin her aşamasında kalite odaklı faaliyetler ortaya koyarak iç ve dış pazarda katma değeri yüksek ürünler ortaya koymak.

Kalite Politikamız

Kalite ve kalitenin devamlılığına büyük önem veren AGP ENERJİ A.Ş , ISO 9001 ve CE Kalite yönetim sistemi gerekliliklerine uygun,standart ya da özel şartnameler ve talepler çerçevesinde ürettiği üstün kaliteli ürünlerle sektöründe hızla büyümekte olan bir firmadır. AGP Enerji A.Ş yüksek kalite standartlarını ve güvenilir teslim sürelerini, bünyesindeki eğitimli ve konusuna hakim uzman kadrosu ile sağlamaktadır.

AGP Enerji Online Genel Katalog

X