Ürün İsmi : ALÜMİNYUM RENKLENDİRME REDRESÖRLERİ
Kategori : REDRESÖR
Paylaş :

DC/AC renklendirme sistemi klasik AC akım kontrolü olarak kullanılacağı gibi aynı zamanda hem DC hem AC akım sağlayabilir. Bu sayede sınırsız sayıda çalışma prosesi oluşturulabilir.

 DC / AC GERİLİM KONTROLÜ

DC/AC renklendirme sistemi klasik AC akım kontrolü olarak kullanılacağı gibi aynı zamanda hem DC hem AC akım sağlayabilir. Bu sayede sınırsız sayıda çalışma prosesi oluşturulabilir.
Alüminyumun uygulama sahası genişledikçe talep edilen renklerde çeşitlenmektedir.AC çıkışlı bir geleneksel sistemle sarı ve kahverengi renk tonları elde edilebilirken DC/AC renk sistemiyle mavi, yeşil, kırmızı gibi renklerin elde edilmesi de mümkün olmuştur.
DC/AC kontrol sistemiyle istenen renk tonları daha düşük hata oranıyla kolayca elde edilebilir ve renklendirme prosesinde operatöre bağımlılık azalır. Ayrıca banyodaki yük miktarından bağımsız olarak aynı renkler her zaman elde edilir.
 
REÇETE SİSTEMİ
Farklı özelliklere sahip alüminyum parçalar için gerekli çalışma programı reçete olarak sistem hafızasına kaydedilir. Hangi parça kaplanacaksa o reçete yüklenerek hızlıca işlem başlatılabilir. Bu sayede hangi parça için hangi gerilim değerlerinin kullanılacağı karmaşası yaşanmaz. Her zaman aynı standartta üretim sağlanır.
 
FONKSİYONEL OPERATÖR PANELİ
Renklendirme redresörleri için geliştirilen operatör paneli dokunmatik, renkli ve geniş bir ekrana sahiptir. Bu ekrandan cihazın tüm program özellikleri tanımlanabilir. Kalibrasyon işlemleri gerçekleştirilebilir. Parçalar için reçete hazırlanabilir.IP65 koruma sınıfına sahip operatör paneli ortamdaki asit, nem vb. etkilerden zarar görmez. Uzun yıllar güvenle kullanılabilir.
 
PLC’ Lİ KONTROL SİSTEMİ
Renklendirme Redresörleri PLC’ li kontrol sistemine sahiptir. PLC kontrol sistemi endüstriyel bileşenler kullanılarak gerçekleştirildiği için uzun ömürlü ve güvenilirliği yüksektir. Esnek programlama özellikleriyle yeniliklere açık bir çözümdür. Cihazların harici bir sistem ile senkronize çalışması istenildiğinde her türlü otomasyon sistemine kolayca bağlanabilir.

 

AGP Enerji Online Genel Katalog

X